Buďte značkou, po které lidé touží!

Stejně jako rosteme my, roste i náš brand. Nebo by aspoň měl.

Buďte značkou, po které lidé touží!

Stejně jako rosteme my, roste i náš brand. Nebo by aspoň měl.

Cítíte, že už vám to neladí?

Tak to pojďme změnit!

Brand UPGRADE je přesně pro vás, pokud:

Chcete ucelený styl textové komunikace

Přejete si konečně udělat další krok

Chcete svou značku posunout zase o kus dál? Pak jste tu správně!

Domluvte si seznamovací hovor a můžeme začít!

Co díky Brand UPGRADE ještě získáte?

Cena:

Konečná cena se vždy odvíjí od rozsahu spolupráce.
Základní hodinová sazba je 1200 Kč/hod.

Časté dotazy

Základem úspěšné spolupráce je podle mě naladění na stejnou vlnu. Proto je první 20min hovor vždy zdarma. Vysvětlím vám, jak pracuji, seznámíme se a zjistíme, jestli nám to spolu bude klapat. Pokud ne, ráda vám doporučím někoho, s kým by to klapat mohlo.

Jednou z mých nejsilnějších zbraní je empatie. Slyším i to, co neřeknete nahlas. Dokážu navnímat vaše přání a odhalit nejsilnější stránky. Předám vám své know-how i zkušenosti. A vy tak příjemnou cestou a vlastním tempem dojdete přesně tam, kam si přejete

V rámci komunikačního upgradu vám časový odhad dodám předem. Rozsah naší spolupráce v rámci rozvoje projektů je v podstatě jen na vás. Někdy řešíme drobnější problém a stačí intenzivní dvouhodinovka, jindy klient preferuje dlouhodobou spolupráci, ve které jdeme do hloubky. Vždy jedeme podle vašeho tempa a vašich potřeb.

Po úvodním seznamovacím hovoru si domluvíme první konzultaci. Budu se hodně ptát a naslouchat, vy budete mluvit. Společně si posvítíme na vaše přání i pochybnosti, rozvineme vaše myšlenky, dáme jim jasný rámec a vytvoříme akční kroky, které vás posunou k vašemu cíli.

Z každého hovoru dostanete videonahrávku, ke které se můžete v budoucnu kdykoliv vracet. Nemusíte se tedy bát, že byste nestíhali.

Pro kratší nebo akutní dotazy mých klientů v rámci Brand UPGRADE mám v nabídce i měsíční balíček podpory formou Whatsapp – rozsah i cenu stanovuji individuálně podle vašich potřeb.

Vše je na naší komunikaci. Pokud je požadavek v mých silách, ráda pomohu. Pokud je mimo mé schopnosti, ráda vám doporučím/domluvím ty, se kterými jsem byla v minulosti sama spokojená.

Chcete vaši značku posunout o další krok vpřed? Nebo máte jakýkoliv dotaz?

Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat, ráda odpovím!

Přejít nahoru